Bandırma baskette yeni sponsorluk anlaşması

0
87

Teksüt Bandırma BK, A Takım Başantrenörlük görevini bugün yerel basın ile bir araya gelerek kulüp tesislerinde düzenlediği basın toplantısında, geçtiğimiz sezonun ikinci devresinden itibaren takımın başında olan ve başarılı bir sezon geçiren koç Hakan Demir’e emanet etti.

Bu sezon Tahincioğlu Basketbol Süper Ligi ve FIBA Şampiyonlar Ligi’nde mücadele edecek olan Teksüt Bandırma BK’nın yerel basın ile bir araya geldiği A Takım Başantrenörü imza töreni kulüp tesislerinde gerçekleştirildi. Toplantıya Teksüt A.Ş. Yönetim Kurulu Başkanı Cevdet Arınık, Teksüt A.Ş. Mali İşler Direktörü Murat Karahan ile Teksüt Bandırma BK Başkanı Özkan Kılıç, Genel Menajer Turgay Zeytingöz ve A Takım Başantrenörü Hakan Demir katıldı.

Teksüt Bandırma BK Başkanı Özkan Kılıç konuşmasına başlarken : ‘‘Bugün burada siz değerli yerel basınımızla Teksüt A.Ş. ve Teksüt Bandırma BK birlikteliğini paylaşmak için bir araya geldik. Öncelikle Teksüt Ailesine basketbol camiasına hoş geldiniz demek istiyorum. Teksüt A.Ş. Kulübümüzün isim sponsoru oldu. Değerli Cevdet Arınık başta olmak üzere tüm Teksüt Ailesine teşekkür ediyorum. Türk Sporu olarak, Türk Basketbolu olarak ve Bandırma olarak onlara büyük minnet borçluyuz. Bu birlikteliğin mimarı Bantaş Yönetim Kurulu Başkanı Adnan Erdan’a da ayrıca şükranlarımı sunarım.

Teksüt A.Ş. 63 yıldır süt ürünleri sektöründe 580 çalışanı ile gerçekten Ülkemizin çok değerli bir şirketi. Teksüt A.Ş. ve Bandırma BK markaları birbirlerine çok yakıştı. Hedeflerimizden hiçbir şekilde şaşmıyoruz. Kulüp yapımızla, güçlü taraftarlarımızla, altyapımızla hedeflerimize ilerlemeye devam edeceğiz.

Yeni sezon kombine kart ve reklam satışlarımız da başlıyor. Bunun duyurusunu da Pazartesi günü gerçekleştireceğiz. Taraftarlarımız geçtiğimiz sezondan daha güçlü ve yürekli bir şekilde, Vefa ve Üniversite tribünü çatısı altında Teksüt formaları ile birlikte takımımızı destekleyecektir.’’ dedi.

Bandırma Basın