Bordo Beyaz Sevdamız

  0
  17
  CAN EMRE

  Bordo Beyaz yani Bandırmaspor sevdamız hiç bitmez bizim.

  Başkadır bu aşk.

  Parayla, pulla olmaz. Babamızdan mirastır bize.

  Hangi ligde olursa olsun, sevdamız her sezon başı taze filiz verir.

  1.Lige çıkarak zoru başaran ama burada fazla tutunamayan bordo beyazlı arma bu sezon başı yeni hedeflere yol alırken Başkan Göksel Karlahan ve arkadaşları ile zorlu bir yolculuğu çıkacak.

  Gerçekten zorlu.

  Çünkü Bandırmaspor ’un mali olarak 1.Lige çıkışı ve düşüşü ile birlikte artan borç yükü Karlahan ve yönetimini zorlamakla birlikte, sıkıntıların aşılması konusunda da şehrin elbirliği ile desteği ve alınacak sponsorluklar ile bu gemi ancak suda yüzebilir.

  Geçen sezon başı Belediye Başkanı Mirza yaptığı konuşmada, bu yıl sloganımız ‘Bir arkadaşa bakıp çıkacağız’ olmuş ancak başarı ve şampiyonluk gelmemişti.

  Olabilir.

  Ancak Bandırmaspor ‘un bu çıkışı ve inişi başarıyla ters orantılı olup, bir üst lige çıkamazken borçları da aynı oranda artmıştır.

  Nedenleri ve niçinleri tartışılır.!

  Ama Başkan Mirza’nın elinde olan kulüp maalesef profesyonel anlamda ehliyetsiz ve liyakatsiz bir şekilde yönetilince bu gün yaşanan sıkıntılarında aslında Başkan Mirza’nın her zamanki gibi her şey benim istediğim şekilde olacak felsefesinin bugün geldiği durumdur.

  Bu felsefe ile Bandırmaspor çift şeritli yolda takla atmıştır.

  Zaten sezon başı Erhan Elmastaş ve Göksel Karlahan ‘Başkanlık’ için yarışmış ama Mirza’nın desteği ile Elmastaş ipi göğüslemesine rağmen ayrılmak durumunda kalmıştır.

  Bandırmaspor için Demirel’in sözü gibi ‘Dündür diyelim’ ve bu sezonda Bandırmaspor için iyi dileklerde bulunalım.

  Herkes üzerine düşen payı almıştır umarım.

  Yeni sezon öncesi başta Bandırmaspor Başkanı seçilen kardeşim Göksel Karlahan olmak üzere yeni yönetim kuruluna, takıma ve taraftarlara 2018-2019 futbol sezonunda başarılar dilerim. Yolunuz açık olsun.

  Bu sevda, bu arma her sezon başı filiz verir derken, inşallah bu filiz şampiyonluğun başlangıcı olur.

  Başarılar Ban Ban.

  Can Emre – 04. 08. 2018

  CEVAP VER

  Please enter your comment!
  Please enter your name here