Gazeteci Yazar Engin Arıcan’ın “Poyrazın Çocukları” adlı eser okurlar ile buluştu

0
66

Gazeteci-Yazar Engin Arıcan’ın “Ülkemizde Amerikancı faşits darbelerin mağduru olmuş, sorgu evlerinde, işkencelerde, darağaçlarında, hain pusularda katledilmiş tüm insanlarımızın anısına…” diyerek kaleme aldığı Poyrazın Çocukları, adlı eser okurlar ile buluştu.

Bandırma Belediye Başkanı Tolga Tosun yaptığı açıklamada, ”Kültür ve sanat alanında çalışmalarımız Gazeteci Yazar Engin Arıcan’ın “Poyrazın Çocukları” adlı eserinin basımını gerçekleştirerek okurlar ile buluşturduk. Poyrazın Çocukları adlı eserin tanıtım ve imza günü Belediye Nikah Salonunda gerçekleşti. Bu değerli eseri bizlerle buluşturduğu için değerli abimiz Engin Arıcan’a çok teşekkür ediyorum.” dedi.

Gazeteci-Yazar Engin Arıcan’ın “Ülkemizde Amerikancı faşits darbelerin mağduru olmuş, sorgu evlerinde, işkencelerde, darağaçlarında, hain pusularda katledilmiş tüm insanlarımızın anısına…” diyerek kaleme aldığı Poyrazın Çocukları, 12 Eylül askeri darbesinin öncesinde ve sonrasında yaşanan olayları, bu olaylarda ülkemizde ve bölgemizde hayatı kaybetmiş insanların hikayesi ele alınıyor.

Bandırma Basın