Teknik direktörünün ismini bilmeyen basın sözcüsü

  0
  12

  Bandırmaspor Kulübü Yerel Medya Sorumlusu Karani Erkul, 3 Aralık 2018 günü, saat 16.13’te, medya kuruluşlarına gönderdiği açıklamada, “Teknik Direktörümüz GÜNGÖR TAŞKIN ile sözleşmemiz karşılıklı anlaşılarak feshedilmiş ve yollarımız ayrılmıştır” diyor.

  Ee, “Bunda ne var?” mı diyeceksiniz.

  Çok şey var.

  Bandırmaspor’un yöneticisi, 1,5 aydır takımın başında bulunan teknik direktörünü bile tanımayarak gülünecek duruma düşüyor.

  Bu beyefendiye biri, “Ah benim anlı şanlı yerel medya sorumlum, yönetim kurulu üyem! Birlikte çalıştığınız teknik direktörünüzün adı TAŞKIN GÜNGÖR’dür, Güngör Taşkın değil!” diye hatırlatmalı. Bu arada Erkul umarım Bandırmaspor Başkanının adını biliyordur. Bilmiyorsa da Göksel Karlahan, zaman zaman kendini yönetimine hatırlatmalı ki, yönetimde bazı kişiler böyle gülünç hatalar yapmasın. Çünkü bu çeşit hatalar kişilerden öte Bandırmaspor’un saygınlığına gölge düşürür.

  Bandırmaspor Kulübü’nün en önemli sorunlarının başında, yönetim kurulunda nitelikli, sporu iyi bilen yöneticilerin yer almaması geliyor.

  Önce teknik direktörünün ismini bileceksin kardeşim.

  Yok öyle, “yerel medya sorumlusuyum” diye kasılmak! Önce o koltuğu dolduracaksın! Böyle basit ve gülünç hatalar yapmayacaksın.

  Bu olay bile Bandırmaspor’un neden başarısız olduğunun, ciddi ellerde yönetilmediğinin bir kanıtı.

  Önder BALIKÇI

  Bandırma Basın

  CEVAP VER

  Please enter your comment!
  Please enter your name here